preloader

Jei neradote mokyklos, susisiekite su mumis

Jeigu neradote universiteto, susisiekite su mumis

DUK

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Jei prekę turime sandėlyje, pristatysime ją per 1-2 darbo dienas nuo pirkimo dienos. Jei prekę gaminsime, tai truks dvi savaites nuo prekės pirkimo pradžios. Iškart informuosime jus el. paštu apie gamybos terminus.

Kokiu būdu pristatomos prekės?

Prekes pristato DPD kurjeriai, kurie paskambins jums ir susitars patogų pristatymo laiką. Taip pat prekes galima atsiimti AKUKU Uniform studijoje adresu Stiklių g. 16.

Kokia yra prekių pristatymo kaina?

Pristatymas visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje kainuoja 3eur, užsisakius prekių už daugiau nei 100 eur pristatymas yra nemokamas. Pristatymas į Kuršių Neriją – 20 eur.
Prekių pristatymas užsienyje kainuoja 10 eur.

Kokie yra galimi mokėjimo būdai?

Už prekes galite atsiskaityti kreditine kortele arba banklink sistemoje.

Kaip galima susitarti dėl didesnio kiekio mokyklai, būreliui ar kitai veiklai?

Mokyklos uniformą galime pasiūti jūsų mokyklai, būrėliui, korporatyvinei veiklai. Adaptuoti jums tinkantį dizainą, audinius ir logotipus. Visus rūpimus klausimus galime aptarti info@akuku.lt

Kokios yra prekių grąžinimo sąlygos?

Netikusią prekę mes visuomet galime pataisyti pagal jūsų poreikius, nes žinome, kad visi vaikai yra labai skirtingi. Jei norite prekę grąžinti, tai galite padaryti per 14 darbo dienų, prieš tai susisiekę su mumis adresu info@akuku.lt

Kur yra pagamintos uniformos?

AKUKU Uniform gaminame tik Lietuvoje, o naudojami audiniai atkeliauja tik iš Europos gamintojų. Tuo labai didžiuojamės ir siūlome tik aukščiausios kokybės gaminius.