preloader

Jei neradote mokyklos, susisiekite su mumis

Jeigu neradote universiteto, susisiekite su mumis

Pristatymas

1. Prekes AKUKU pristato per AKUKU įgaliotą atstovą (kurjerį) visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Prekes į užsienį AKUKU siunčia registruotu paštu.

2. Jei prekė yra sandėlyje, tuomet AKUKU pristato ją per 2-4 darbo dienas nuo pirkimo dienos. Jei prekę reikia gaminti, tuomet tai užtrunka dvi savaites nuo prekės pirkimo pradžios.

3. Išskirtinių prekių, įskaitant ir mokyklinės uniformos, gamyba gali trukti iki 2 mėnesių. Šiuo atveju AKUKU klientą informuos el. paštu apie gamybos ir pristatymo terminus.

4. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą, kontaktinį telefono numerį bei asmenį, kuris priims prekes.

5. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais kliento pateiktais duomenimis, klientas neturi teisės reikšti AKUKU pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

6. Klientas privalo nedelsiant informuoti AKUKU elektroniniu paštu, jeigu gauta siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje; taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės.

7. Pristatymo kaina visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje priklauso nuo kurjerio įkainių. Užsisakius prekių už daugiau nei 100 EUR pristatymas yra nemokamas, išskyrus Kuršių Neriją.

8. Taip pat, prekes galima atsiimti AKUKU studijoje, adresu Stiklių g. 16, Vilnius, darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val. Visais atvejais, rekomenduojame iš anksto paskambinti mums ir pranešti apie savo atvykimą telefonu: +370 607 48 081, arba pranešti elektroniniu laišku (adresu info@akuku.lt).