preloader

Jei neradote mokyklos, susisiekite su mumis

Jeigu neradote universiteto, susisiekite su mumis

Privatumo politika

1. AKUKU rūpinasi klientų privatumu ir saugo klientų asmens duomenis. AKUKU stengiasi, kad apsipirkimas akukuuniform.ltparduotuvėje būtų kuo patogesnis klientui, o kliento užsakymai būtų kuo sklandžiau ir laiku pristatyti. Šiam tikslui įgyvendinti reikalinga tiksli kliento asmeninė informacija.

2. Kliento asmeninę informaciją AKUKU renka klientui užsakant prekes akukuuniform.ltparduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant AKUKU naujienlaiškius.

3. Pateikdamas AKUKU savo duomenis, klientas sutinka su šios Privatumo politikos taisyklėmis.

4. Jei klientas nepritaria šios Privatumo politikos taisyklėms, tuomet AKUKU prašo neteikti savo asmens duomenų tvarkymui, o prekes įsigyti apsilankius AKUKU fizinėje parduotuvėje, adresu Stiklių g. 16, Vilnius.

5. Užsakydamas prekes, klientas turi nurodyti prekių pristatymui būtinus asmeninius duomenis, t.y.: vardas; pavardė; tikslus adresas, pašto kodas, kuriuo bus pristatomos prekės; kontaktinis telefono numeris; elektroninis paštas; kiti pristatymui būtini duomenys. AKUKU įsipareigoja saugoti šią informaciją ir neatskleisti jos tretiesiems asmenims, išskyrus AKUKU partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

6. Klientas, užsakydamas prekes akukuuniform.ltparduotuvėje, patvirtina, kad yra pilnametis(-ė) ir turi teisę užsakyti prekes AKUKU parduotuvėje.

7. Susipažindamas su taisyklėmis, klientas patvirtina, kad yra informuotas, jog naršant akukuuniform.ltparduotuvėje, kliento kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai, t.y. failai, kurie siunčiami iš interneto serverio.

8. AKUKU patvirtina, kad siekia naudoti pažangiausias technologijas klientų asmeninių duomenų apsaugai.